Máme 12 let praxe

Slibovat umí každý, nechme pracovat rozum a kalkulačku. 

O nás

Společnost ABC Poradce je v rámci sofistikované kombinace produktů a služeb absolutní novinkou energetického trhu. 

Přizpůsobili jsme se požadavkům našich klientů. Srovnání veřejných produktů dodavatelů energií Vám dnes zajistí skoro každý poradce. Naše společnost šla ještě dál, nabízíme srovnání i neveřejných produktů silové elektřiny a zemního plynu.

Jsme schopni zajistit dodávku energií takřka u kteréhokoli dodavatele na českém energetickém trhu, pokud ovšem takový dodavatel bude mít zájem o nové klienty.

Vyjednáme za Vás s dodavateli energií podmínky kontraktu včetně obchodních podmínek bez zbytečných kliček a rizikových podmínek. 

Je pochopitelně v našem zájmu aby klient dostal skutečně nejnižší ceny, které je vůbec možné zajistit, a proto je motto naší společnosti: Tam kde druzí končí, my začínáme.  Nedá se říct, že bychom měli konkurenci, protože se mimo jiné opíráme o konkurence nejschopnějsí dodavatele. 

My nejsme nejlepší, jen dokážeme zajistit nejlepší ceny. Vzhledem k KNOW HOW naší společnosti Vám veškeré potřebné informace budou sděleny na osobní schůzce.

S obchodním zástupcem, energetickým makléřem nebo manažerem korporátní skupiny

pozice: energetického přemlouvače nebo neenergického vymlouvače u nás nehledejte.

Všichni jsme jen lidi a je jedno s jakou pozicí budeme zastupovat a jakého dodavatele prezentovat. Vždy šlo, jde a půjde o Vaše peníze což znamená, že si podmínky diktujete vy. 

Záleží jen na tom jak se k tomu která poradenská, aukční, výběrová, srovnávací, zprostředkovávací společnost nebo dodavatel energií postaví. 

Že nic není nemožné jsme již dokázali u stovek odběrných míst což můžeme prokázat referencemi našich klientů. 
Jednoduše se nás zeptejte.